Error message

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in require_once() (line 3161 of /storage/vhost/scriptorius/web/scriptorius.sk/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in require_once() (line 113 of /storage/vhost/scriptorius/web/scriptorius.sk/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Kódovaná pohľadnica II

Octavia a mestečko

Toto je opačná strana onoho minulotýždňového pozdravu z dovolenky (nakoniec žiadna veľká záhada Frown). Ak sa niekomu podarí identifikovať mestečko na obrázku, tak to bude dvojnásobná radosť. 

Okrem neznámeho mestečka je na obrázku moje obľúbené historické vozidlo - Škoda Octavia (tu vo verzii dvojdverový sedan - čiže vlastne kupéWink)

Zaujímavé je, aké služby sa v Československu poskytovali v roku 1967. Na opačnú stranu fotografie sa natlačila pohľadnicová predtlač a voilá, DIY pohľadnica z dovolenky bola hotová. Nazýva sa to paleoinstagram, alebo tak nejako...

 

EDIT: Erik Kližan identifikoval "mestečko" ako obecLoučná - časť obce Loučná pod Klínovcem v okrese Chomutov, ČR. Týmto vyjadrujem svoj obdiv.

Slovak
Image: